Peugeot 2008
Peugeot 2008 RM 136,970
Dp RM 26,800 Ansuran : RM 1,567 x 84
Lihat Tawaran JULY

Harga Peugeot 2008 2026 di Kota Kinabalu

Harga Peugeot 2008 di Malaysia bermula pada RM 136,970 untuk varian basic. Semak senarai harga mengikut varian Peugeot 2008 dan tawaran promo istimewa yang tersedia di bawah. Juga, dapatkan harga terbaik dengan meminta sebut harga daripada pengedar sah Peugeot.

Baca Lebih Lanjut Sembunyikan

Harga Kereta Peugeot 2008 di Kota Kinabalu

Semak harga Peugeot 2008 on road yang terperinci di Kota Kinabalu dengan harga off road, road tax, yuran pendaftaran, yuran pendaftaran no plat.

Peugeot 2008 Allure Financing RM 136,970

Harga Off the road RM 136,775
Road tax RM 85
Yuran Pendaftaran RM 60
Plate No Registration Fee RM 50
Harga On The Road RM 136,970
Dapatkan promosi eksklusif daripada pengedar sah Lihat Tawaran

Harga Varian Peugeot 2008 di Kota Kinabalu Tukar Bandar

Harga Peugeot 2008 di Kota Kinabalu bermula dari RM 136,970 untuk varian dasar Allure, sementara varian teratas berharga RM 136,970. Lawati Showroom Peugeot 2008 di Kota Kinabalu terdekat Anda untuk tawaran terbaik. Terdapat 1 varian Peugeot 2008 tersedia di Malaysia, lihat semua harga di bawah.

Baca Lebih Lanjut Sembunyikan
  • Petrol
Varian Harga Bandingkan
Peugeot 2008 Allure
Automatic, 5 Seats, 1199 cc, 130 hp
RM 136,970 (OTR) Lihat Tawaran

Kalkulator Pinjaman Peugeot 2008

Kira bayaran muka dan pelunasan bulanan untuk setiap varian dan dapatkan tawaran terbaik.

Tempoh Pinjaman (tahun)
Lihat lebih
Ansuran Setiap Bulan RM 1368.7
Mohon Pinjaman
Bayaran Pendahuluan
Jumlah Pinjaman

*Kadar yang dinyatakan dalam kalkulator adalah kadar indikatif sahaja. Kadar sebenar mungkin berbeza.

Bandingkan Peugeot 2008 Dengan Kereta sejenis

Peugeot 2008
Peugeot 2008
RM 136,970
Harga Peugeot 2008 di Kota Kinabalu
Peugeot 3008
Nissan X-Trail hev
Citroen C3 Aircross
MG ZS EV ev
MG ZS EV
RM 125,999
Harga ZS EV di Kota Kinabalu
Ground Clearance 174 mm
198 mm
-
-
161 mm
Seating Capacity 5
5
7
5
5
Fuel Type Petrol
Petrol
Petrol
Petrol
Electric
Engine 1199
1598
1997
1199
-
Power 130
165
142
110
174
Torque 230 Nm
240 Nm
200 Nm
205 Nm
280 Nm
Transmission Type Automatic
Automatic
CVT
Automatic
Automatic
Bandingkan sekarang

Peugeot 2008 Terpakai Mengikut Tahun

Temukan Kereta baru

  • SUV
  • RM 50K – 150K
  • B-Segment
  • Automatik
  • Petrol
  • 5 Seater
  • Di Bawah 1500 Cc
SUV Kereta
RM 50K – 150K Kereta
B-Segment Kereta
Automatic Kereta
Petrol Kereta
5 Seater Kereta
Di Bawah 1500 Cc Kereta

Peugeot Kereta Popular

  • Popular
  • Akan Datang
  • Peugeot 3008
    Peugeot 3008
    RM 172,988 Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 1,612 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • Peugeot 408
    Peugeot 408
    RM 146,055 - 196,055 Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 1,707 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • Peugeot 5008
    Peugeot 5008
    RM 188,988 Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 2,178 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • Peugeot Landtrek
    Peugeot Landtrek
    RM 122,651 Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 1,450 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • Harga Kereta Peugeot
Harga Kereta Peugeot
  • Peugeot e-2008 ev
    Peugeot e-2008
    Harga Akan datang
    Anggaran Pelancaran TBA Beri Amaran Semasa Pelancaran
  • Peugeot e-3008 ev
    Peugeot e-3008
    RM 190,288 Harga Yang DIjangkakan Kota Kinabalu
    Anggaran Pelancaran TBA Beri Amaran Semasa Pelancaran
  • Kereta Peugeot Yang Akan Datang
Kereta Peugeot Yang Akan Datang

Lagi Pilihan dalam Kereta SUV

  • Popular
  • Akan Datang
  • Terkini
  • Peugeot 3008
    Peugeot 3008
    RM 172,988 Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 1,612 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • Toyota Corolla Cross
    Toyota Corolla Cross
    RM 110,097 - 116,971 Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 1,529 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • Toyota Rush
    Toyota Rush
    RM 82,000 - 86,000 Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 1,086 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • Perodua Ativa
    Perodua Ativa
    RM 64,500 - 75,400 Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 730 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • Mazda CX-5
    Mazda CX-5
    RM 143,300 - 187,200 Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 1,674 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • Kereta SUV Popular
Kereta SUV Popular
  • Kia EV3 ev
    Kia EV3
    Harga Akan datang
    Anggaran Pelancaran TBA Beri Amaran Semasa Pelancaran
  • Chery Tiggo 8 Pro PHEV phev
    Chery Tiggo 8 Pro PHEV
    Harga Akan datang
    Anggaran Pelancaran TBA Beri Amaran Semasa Pelancaran
  • JAECOO J6 ev
    JAECOO J6
    Harga Akan datang
    Anggaran Pelancaran TBA Beri Amaran Semasa Pelancaran
  • Volkswagen ID 4 ev
    Volkswagen ID 4
    RM 230,000 Harga Yang DIjangkakan Kota Kinabalu
    Anggaran Pelancaran TBA Beri Amaran Semasa Pelancaran
  • Volvo EX60 ev
    Volvo EX60
    Harga Akan datang
    Anggaran Pelancaran TBA Beri Amaran Semasa Pelancaran
  • Kereta SUV Akan Datang
Kereta SUV Akan Datang
  • Chery Tiggo 9
    Chery Tiggo 9
    RM 166,800 Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 1,948 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • Proton e.MAS 7 ev
    Proton e.MAS 7
    RM 103,800 - 119,800 Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 1,212 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • Lexus LX hev
    Lexus LX
    RM 1.23 Juta Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 17,997 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • GWM Tank 300 HEV hev
    GWM Tank 300 HEV
    RM 259,800 Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 3,035 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • Denza B8 phev
    Denza B8
    RM 458,800 - 518,800 Harga OTR Kota Kinabalu
    Ansuran : RM 5,361 x 84
    Lihat Tawaran JULY
  • Kereta SUV Terkini
Kereta SUV Terkini

Harga Peugeot 2008 di Bandar Terdekat

Sabah RM 134,133
Tawau RM 134,133
Sandakan RM 134,133
Beaufort RM 134,133
Sila mula menaip untuk mencari bandar anda di sini

Peniaga Peugeot Terdekat

  • BOSTON AUTO SDN BHD
    +60XXXXXXXXXX
    Jalan Burung Selinkir, Jalan Tuaran Bypass, Inanam, Kota Kinabalu, 88450
    Hubungi Peniaga
Peniaga Peugeot di Kota Kinabalu
Dapatkan pinjaman mudah untuk Kereta Ansuran mulai dari RM 1,567/bulan Dapatkan Pinjaman Promosi Peugeot 2008
Dapatkan tawaran eksklusif di Peugeot 2008 OTR bermula dari RM 136,970 Lihat Tawaran JULY

Penyelidikan Lanjut mengenai Peugeot 2008

Bandingkan

You can add 3 variants maximum*